CastingustMeie tegemised

Castingspordi õpituba Kohilas

9. juuli 2024 kell 18.00 Kohila Spordikeskuse staadionil

“Hea heitetehnika = Edukas kalapüük”

Kas tead, et castingusport võib muuta sinu kalapüügi veelgi edukamaks?   
Castingusport keskendub täpsus- ja kaugusheidetele, mis on suurepärane viis oma kalapüügi oskuste parandamiseks! Õpi lanti heitma täpselt õigesse kohta või veelgi kaugemale. 

Mida õpime?

  • Spinningu tõhusat käsitlemist
  • Arendame erinevate heitestiilide abil heiteoskusi
  • Teeme täpsusheiteid märkväljakutele
  • Tutvustame lendõnge ja selle heitetehnikat

Liitu meie õpitoaga ja saa teada, kuidas paremad viskeoskused võivad muuta sinu kalapüügi kogemust! 

REGISTREERI OMA OSALUS SIIN

Õpituba on lõbus ja hariv võimalus õppida tundma castingsporti, mis on suurepäraseks täiendus kalapüügiharrastusele, pakkudes võimalust oma tehnika ja varustuse tundmaõppimiseks, viskeoskuste parandamiseks ning seeläbi suurenda võimalust edukaks kalapüügiks. 

Õpituba sobib kõigile, kes on huvitatud kalapüügist, spordist või soovivad lihtsalt proovida midagi uut. Osalejatel ei ole vaja varasemat kogemust – tule ja avasta castingspordi põnev maailm! Soovi korral võta kaasa oma varustus (ritv, rull) aga kohapeal on olemas mõned komplektid proovimiseks. 

 
Milleks on castingsport kasulik

Täpsusheide: aitab kalameestel visata oma lanti täpselt soovitud kohta, näiteks kala peidupaika või söödaplatsi lähedale. See on eriti kasulik, kui püütakse kalu, kes varjuvad veetaimede, kivide, puude või muude takistuste juures.   
 
Kaugusheide: aitab kalameestel visata lanti kaugemale, mis võib olla kasulik, kui kala asub kaugemal kaldast või kui püütakse suurtel avaratel veekogudel. Pikemad visked võimaldavad jõuda kohtadesse, kus kalad võivad olla vähem häiritud ja rohkem söömas.   
 
Heitetehnika: Parema tehnika omandamine aitab kalameestel vähendada väsimust ja suurendada heidete täpsust ja kaugust.   
 
Varustuse tundmine: Castingsport õpetab kasutama erinevat kalapüügivarustust, sealhulgas ritvasid ja rulle. See teadmistepagas võimaldab kalameestel paremini mõista oma varustuse võimalusi ja piiranguid ning valida sobivaimad tööriistad erinevate püügitingimuste jaoks. 

REGISTREERI OMA OSALUS SIIN